Interaktivní Hra Pro Děti - Chytré Pero

Interaktivní hra pro děti - Chytré pero

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:HREJ SI A OBJEVUJ!
Cena:434.00 Kč
Interaktivní hra pro děti - Chytré pero 4,5 (90%) 25 hodnocení

Postarejte se o to, aby Vaše dítě získalo k učení kladný vztah. Interaktivní hra CHYTRÉ PERO rozšiřuje vědomosti zábavnou formou. Děti zkouší přiřazovat odpovědi podle souvislostí na obrázku. Pokud zatlačí hrotem pera na černý bod u obrázku, pero ukáže, jestli byla volba správná. Pokud je jejich odpověď správná, pero je odmění zábavným zvukovým nebo světelným efektem. V opačném případě pero oznámí špatnou odpověď červeným světýlkem. Lze nastavit různou úroveň hlasitosti. Zábavná didaktická hra pro děti od 4 do 6 let. Témata pro výuku: Kde zvířátka žijí? Jakou má zvířátko stopu? Které ovoce roste na stromech a které na zemi? Kolik je na kartičce stejných obrázků? Najdi chybějící tvar. Které zvířátko je těžší? Kolik je hodin? A mnoho dalších kartiček po snadné a zábavné učení! Rozměry čtecího pera: 155 x 32 x 25 mm Krabička obsahuje 100 výukových karet, pero a návod pro rodiče. Pro provoz jsou potřeba 2 x AAA baterie (nejsou součástí).


 • Dětská hra Frozen II.
  Dětská hra Frozen II.

  Vydejte se s Elsou, Annou a jejich kamarády do magického lesa, plného kouzelné energie. Pomozte jim spojit kouzelné elementy vody, ohně, země a..

  300.00 Kč
 • Osadníci z Katanu Kupci a barbaři
  Osadníci z Katanu Kupci a barbaři

  Ke hraní je nutné vlastnit: základní hru Catan Zahrajte si rodinnou deskovou hru Catan s rozšířením Kupci a barbaři v 5 nebo 6..

  464.00 Kč
 • TREFL Boom Boom Ledové království 2
  TREFL Boom Boom Ledové království 2

  Anna a Elsa se s několika věrnými přáteli vydávají na magickou cestu, během níž bude jejich přátelství vystaveno nejedné zkoušce. ..

  410.00 KčVybavení pro: Stolní hry V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit chytré!
© 2021 Kontakt